POLITYKA PRYWATNOŚCI

Created with Sketch.
Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: https://strong-pc.com.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Formularze kontaktowe: Informacje przesłane za pośrednictwem formularzy na naszej stronie są przechowywane na potrzeby obsługi klienta przez nieokreślony czas, ale nie wykorzystujemy uzyskanych tak informacji w celach marketingowych.

Ciasteczka:  Ciasteczka nie zawierają żadnych danych osobistych i zostaną usunięte kiedy zamkniesz przeglądarkę. Osadzone treści z innych witryn: Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę. Witryny mogą zbierać informacje o Tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie. Analiza statystyk: Do zbierania danych analitycznych o ruchu na stronie wykorzystujemy wtyczkę Google Analytics, dodatkowe informacje o prywatności Google znajdziesz pod adresem https://policies.google.com/privacy
Z kim dzielimy się danymi

STRONG-PC nie udostępnia żadnych danych osobistych innym podmiotom.

Jak długo przechowujemy dane

Jeśli skorzystasz z formularza kontaktowego na naszej stronie dane przesłane za jego pośrednictwem są przechowywane na potrzeby obsługi klienta przez nieokreślony czas.

Jakie masz prawa do swoich danych

Jeśli skorzystasz z formularza kontaktowego na naszej stronie możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Gdzie przesyłamy dane

STRONG-PC nie przesyła żadnych danych osobistych innym podmiotom.

Skip to content