STREFA BIZNES

Created with Sketch.

STRONG-PC dołożyło najwyższych starań, by przygotować ofertę, która zadowoli każdego klienta.

Oferta dla klientów biznesowych , prowadzących małe, średnie jak i te duże firmy, została podzielona w taki sposób, aby każdy z naszych partnerów był w pełni usatysfakcjonowany wyborem pakietu dla swojej firmy.

INTERNET dla biznesu jest usługą świadczoną przez STRONG-PC dla szerokiego grona odbiorców biznesowych wykorzystujących Internet w działalności firmy, jak również ceniących sobie niezawodność i szybkość działania. Oferta pozwala na elastyczne dostosowanie usług do potrzeb klienta przy bardzo atrakcyjnych opłatach abonamentowych. TELEFON dla biznesu, to internetowa telefonia bazująca na technologii VoIP (ang. Voice over Internet Protocol) co, umożliwiło STRONG-PC na przygotowanie atrakcyjnych ofert cenowych, które pozwalają na obniżenie kosztów rozmów jak i abonamentów w stosunku do konwencjonalnych operatorów telefonicznych.

Dla naszych kontrahentów STRONG-PC przygotowało kompaktowe rozwiązanie pozwalające na zwiększenie oszczędności w firmie. Rozwiązaniem tym jest usługa INTERNET+TELEFON łącząca w sobie korzyści posiadania internetu i telefonu w STRONG-PC.

STRONG-PC prowadzi również fachowe doradztwo i sprzedaż części komputerowych jak i gotowych zestawów komputerowych i serwerowych. Ponadto STRONG-PC oferuje sprzedaż systemów zabezpieczeń budynków firmy Sony, pakiet ochrony antywirusowej firmy ESET, kolokacje serwerów, hosting oraz sprzedaż domen.

Rowiązania dla biznesu

BackUp danych

Bezpieczeństwo usługi:

Serwery backup-owe zlokalizowane są w dwóch miejscach sieci STRONG-PC – kopie automatycznie robione są na dwie niezależne maszyny wyposażone w zaszyfrowane macierze dyskowe pracujące w RAID 5. Serwery wyposażone są w systemy zasilania awaryjnego, a w sieci STRONG-PC połączone są do szkieletu z podwójnym ringiem. Serwery zainstalowane są w budynkach chronionych, wyposażonych w instalację alarmową, nadzór kamer a dostęp do nich jest ograniczony wyłącznie do uprawnionych pracowników STRONG-PC.

Pobierz cennik >

Wirtualne serwery

Wprowadzenie przez firmę STRONG-PC niniejszej oferty było możliwe dzięki realizacji wraz ze Śląskim Centrum Przedsiębiorczości projektu “Wzrost konkurencyjności firmy STRONG-PC poprzez wprowadzenie nowej usługi wirtualizacji serwerów”. Usługa Virtual Server kierowana jest głównie do klientów biznesowych. Umożliwia zainstalowanie na naszych serwerach systemu operacyjnego Linux lub Windows i korzystanie z niego według indywidualnych potrzeb (tzw. serwer VPS – Virtual Private Server). Przewagą tego rozwiązania nad klasycznymi systemami serwerowymi jest wysoka niezawodność zagwarantowana przez redundancję (nadmiarowość) sprzętu i infrastruktury sieciowej. Dzięki temu awaria pojedynczego elementu infrastruktury nie powoduje przerwy w działaniu całej usługi i daje czas naszemu zespołowi na usunięcie awarii. Bezpieczeństwo danych gwarantowane jest przez codzienne kopie zapasowe, które przechowywane są poza serwerownią. Dzięki tej usłudze możecie Państwo korzystać m.in. z Usług terminalowych systemu Windows, a co za tym idzie usprawnić pracę swoich pracowników. Dzięki nawiązaniu partnerstwa z firmą Microsoft, możemy również zaproponować Państwu licencje grupowe tej firmy (Windows Desktop, Exchange, Office), co pozwala na optymalizację kosztów prowadzonej działalności i gwarancję aktualizacji do najnowszej wersji oprogramowania dostępnej na rynku w ramach miesięcznego abonamentu.

Hosting WWW

W związku z realizacją projektu “Wzrost konkurencyjności firmy STRONG-PC poprzez wprowadzenie nowej usługi wirtualizacji serwerów” przedstawiamy Państwu nową ofertę usług hostingowych. Zastosowanie zwirtualizowanego środowiska serwerowego umożliwiło nam stworzenie usługi o wysokim poziomie dostępności i niezawodności. Zastosowane technologie dają gwarancję bezpieczeństwa Państwa witryn www, a integracja z usługami automatycznych kopii zapasowych umożliwia odzyskanie utraconych danych w wyniku zdarzeń losowych (pożar, powódź).

Pobierz cennik >

Supervising IT

STRONG-PC od początku swojej działalności współpracuje z podmiotami gospodarczymi pod kątem obsługi IT. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tej dziedzinie pozwala nam w pełni wykorzystać potencjał swoich pracowników, a co za tym idzie obniżyć awaryjność systemów informatycznych naszych klientów do minimum.

Z naszych usług korzysta wiele firm z naszego rynku lokalnego jak i w całym kraju. Usługi najczęściej wykonywane przez STRONG-PC dla klientów biznesowych w oparciu o umowy serwisowe: > opieka nad serwerami Windows, Linux, Novel; > opieka nad komputerami klienckimi w firmowych sieciach lokalnych; > zapewnienie ciągłości pracy sieci lokalnych; > modernizacja infrastruktury IT; > doradztwo z zakresu rozwiązań IT; > monitoring IP; > wdrożenia systemów; > instalacje oprogramowania; > nadzór nad ciągłością pracy oprogramowania; > wdrożenia systemów backupów danych; > instalacje okablowania strukturalnego; > instalowanie sieci światłowodowych; > wdrożenia systemów VoIP. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym naszej firmy w celu umówienia się na spotkanie z naszym przedstawicielem poprzez infolinię 801 020 101 lub na adres mailowy: handlowy@strong-pc.com
Skip to content